Okul Gereçleri Nelerdir?

Okul Gereçleri Nelerdir?

“Okul gereçleri nelerdir?” sorusunun yanıtına geçmeden önce bu gereçlerin işlevselliklerinden bahsetmekte fayda var. Bu gereçler maksimum verim almak istenen tüm eğitimler için gerekli olan en temel gereçlerdir. Eğitim ve öğretimin sekteye uğramaması, etkili ve akılda kalıcı uygulamalar ile öğrencilere ders sevgisinin aşılanması gibi birçok etmen için okul gereçleri birincil ihtiyaç haline gelmiştir. Bu gereçler özellikle ders içi aktivitelerin, müfredatlar dahilindeki uygulamaların öğrenciler açısından daha akılda kalıcı olmasını sağlar. Aynı zamanda hem öğrencilerle olan etkileşimleri arttırmada hem de ders içi uygulamalarda sağladığı kolaylıklarla öğretmenlerin de büyük bir yardımcısı haline gelen okul gereçleri her açıdan fonksiyonellik taşır. 

Bahsi geçen okul gereçleri, kalem, kağıt, defter gibi en temel; kullanım ve temin etme konusunda zorluk çıkarmayan gereçlerden ziyade daha profesyonel gereçlerdir. Birden fazla öğrenciye hitap edebilen, dikkatleri üzerinde toplayabilen aynı zamanda her türlü okul etkinliğinde kullanabilen bu okul gereçleri kullanım bakımından daha akademik bir pencerede değerlendirilebilir. Bu gereçler temelde tüm öğrenciler için tasarlandığından hem güvenilir ve sağlıklı malzemelerden üretilmeli hem de kullanım açısından maksimum fayda sağlamalıdır. Sitemiz dahilinde sizlere sunulan tüm okul gereçlerimiz sağlığa zararı dokunabilecek maddelerden arındırılmış ve güvenle kullanıma hazır hale getirilmiş gereçlerdir. Hammadde bakımından tamamen yerli kaynaklardan beslenerek üretilen okul gereçlerimiz dağıtım kanalı olarak da yerli tabanın imkanlarına sahiptir. Bu sebeple kaliteli ve güvenilir gereçler olduğundan şüphe edilmemelidir. Gelelim “Okul gereçleri nelerdir?” sorusunun cevabına. “yerlialmali.com” sizler için satışa sunduğumuz ve piyasadaki rakipleriyle kıyaslandığında en uygun fiyata sahip, kaliteli okul gereçlerimiz şu şekildedir: 

 1. Mantar Panolarımız

 

Doğal görünümleri ile en çok tercih edilen mantar panolar, en çok tercih edilen pano çeşitlerimizdendir. Sahip olduğu teleskopik ayaklar ile kullanımına profesyonellik ve fonksiyon katan ürünümüzü çok seveceksiniz. Mantar pano çeşitlerimiz:

 • Teleskopik Ayaklı Mantar Pano
 • Mobil Ayaklı Çift ve Tek Taraflı Mantar Pano

 

 1. Kumaşlı Panolarımız

 

Mavi, yeşil ve bordo renk seçenekleriyle ürettiğimiz; kaliteli, yıpranmaya dayanıklı kumaşlar kullandığımız panolarımız dikkatleri üzerine çekmektedir. Kumaşlı pano çeşitlerimiz:

 • Teleskopik Ayaklı Kumaşlı Pano
 • Mobil Ayaklı Çift ve Tek Taraflı Kumaşlı Pano
 • Duvara Monte Kumaşlı Pano

 

 

 1. Çizim Masalarımız

 

Tasarımları ve kullanım kolaylıkları ile göz dolduran çizim masalarımız birbirinden farklı özelliğe sahip alternatifler düşünülerek üretilmiştir. Profesyonel çizimler için en ideal kullanım ve maksimum kaliteye sahip çizim masalarımız ilk tercihiniz olacak. Farklı özellik ve kullanımdaki çizim masası modellerimiz:

 • Ayaklı Cam Çizim Masası
 • Işıklı Çizim Masası
 • Çantalı Işıklı Çizim Masası
 • Profesyonel Çizim Masası
 • Ekonomik Çizim Masası

 

 

 1. Paravan Mobil Ayaklı Laminat Pano

 

Laminat panolarımız dinamik bir yapıya sahip olan müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış ve çok yönlü kullanım özellikleriyle dikkat çeken panolarımızdır. Mobil ayaklı olarak üretilen bu panomuz pratik bir kullanım için en ideal tercihtir.

 

 

 1. Şövale 

 

Şövale modellerimizi sanat okullarında ve sanat kurslarında kullanabileceğiniz, resim çizmek için oldukça işlevsel bir görevi olan modellerimizin başında gelir. Tüm modellerimiz hafif olmaları sebebiyle kolayca taşınır, kullanımlarında hiçbir zorluk çıkarmaz. Kauçuk ayakları sayesinde koyduğunuz yere sabitlenen şövale modellerimiz en konforlu çizim imkanını sunarak rahat etmenizi sağlar. Şövale modellerimiz:

 • Metal Şövale
 • Ahşap Şövale (Kayın-Cilalı)

 

 

 

 1. Mobil Ayaklı Satranç

 

Satranç gibi karar verme mekanizmalarını ve düşünme pratiklerini beslene bir oyunu öğrencilerimiz için daha eğlenceli bir hale getirmek çok kolay. Mobil ayaklı satranç takımımızı dilediğiniz yere taşıyabilir ve öğrencilerinize kolay, eğlenceli anılar kazandırabilirsiniz. Duvara monte edilen satranç takımımız ve aynı zamanda masa üzerinde olan satranç modelimize de internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 1. Abaküs-Sayı Boncuğu

 

Abaküs-sayı boncuklarımız okul öncesi ve anaokullarında, aynı zamanda evlerde çocuklarınızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerimiz ana gövdeleri ve boncukları da dahil olmak üzere kaliteli, uzun ömürlü kullanım sağlayan ahşaptan üretilmiştir. Abaküs-sayı boncuğu modellerimiz:

 • Büyük Abaküs-Sayı Boncuğu
 • Küçük Abaküs-Sayı Boncuğu
 • 100’lü Sayı Boncuğu

 

 

 1. Panolu Sınıf Takımları

 

Kutulu olarak tasarlanan sınıf takımlarımız hasar görmemelerine dikkat edilerek paketlenir. Matematik ve geometri gibi sayısal derslerde öğrencilerin yardımına koşan; derslerin daha kolay, etkili bir şekilde işlenmesini sağlayarak öğrencilerin verimliliğini arttıran sınıf takımlarımız 4 parça halinde hazırlanır. Parçalarımız cetvel, gönye minkalesi ve pergelden oluşmaktadır. Sınıf takımı modellerimiz:

 • Panolu Plastik Sınıf Takımı
 • Panolu Ahşap Sınıf Takımı

 

 

 1. Yazı Tahtası

 

Bir sınıf için olmazsa olmaz okul gereçlerinin başında gelen yazı tahtası modellerimiz, işlevsel ve kaliteli kullanım imkanı sunmak üzere hizmetinizdedir. Yazı tahtası modellerimiz:

 • Cam Yazı Tahtası
 • Güzel Yazı Çizgili Emaye-Laminat Yazı Tahtası
 • Duvara Monte Yazı Tahtası
 • Müzik Çizgili Yazı Tahtası
 • Üçgen Tip Çift Taraflı Yazı Tahtası
 • Mobil Ayaklı Tek-Çift Taraflı Yazı Tahtası
 • Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası
 • Manyetik Yazı Tahtaları
 • Kapaklı Yazı Tahtaları
 • Ahşap Ayaklı Yazı Tahtası

 

 

 1. 32’lik Köşe Display Pano

 

Uzun süren ar-ge çalışmalarımız sonucu sitemize dahil ettiğimiz display panolarımız kaliteli yapıları ve fonksiyonel özellikleri ile kullanımınıza sunulmaktadır.  Panolarımız 25 ve 32 mm’lik ölçülerle üretilmektedir. Standart ve rondo köşe seçenekleri ile birden fazla alternatifi bulabilirisiniz. 3’lü açılır pano çeşidimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 1. Rulo Flipkart Kağıdı

 

Her türlü flipkart sistemine uygun şekilde tasarlanan flipkart kağıtlarımız tesislerimizde özenle hazırlanarak hizmetinize sunulmaktadır. Flipkart kağıtlarımız rulo halinde paketlenmektedir.

Sonuç

Bahsi geçen tüm okul gereçlerimiz “Okul gereçleri nelerdir?” sorusuna güzel bir açıklayıcı bir yanıt niteliğindedir. Tüm ürünlerimiz yerli üretim özelliğine sahip ve kaliteli ürünlerdir. Güvenilir bir alışveriş yapmak, en iyi okul gereçlerine sahip olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır

Performans Çalışması- Mimoza Bilişim SEO Ajansı