Türk Markaları

Türk Markaları

Ekonomi döngüsünün her ağında yerli hammaddelerden beslenen ve bir gurur kaynağı olan Türk markaları, hem üreticiler hem de tüketiciler için hayli önemlidir. Bir ürünün tasarım ağından, dağıtım ağına kadar geçen her süreçte yerli kaynaklardan beslenerek bir organizasyon gerçekleştirmek yerli marka olmak için en temel esaslardandır. Sitemiz bünyesinde sizlerle buluşturduğumuz her ürün de tam anlamıyla bu esası karşılayan niteliktedir. Mevcut ürünlerimiz dışında salt yerli üretim olan ve yerli kaynaklardan beslenen birçok ürünü de ailemize katma projemizden bahsetmek isteriz. Sektörü her ne olursa olsun, tüketicilerimiz için seçilme potansiyeli taşıyan ve tamamen yerli kaynaklardan beslenerek üretilen birçok yerli markayı bünyemize katacağız. Böylelikle üretim, dağıtım ve tüketimde; kullanıcılara ürün sağlayan tedarikçilerden biri olarak, her manada yerli kaynak kullanımını desteklemeye devam edeceğiz. Bu elbette ki yalnızca üretici kanadının değil tüketicilerin de hassasiyetle yaklaşması gereken bir unsurdur. Özellikle yerli hammaddeler kullanılarak tasarlanan, üretilen ve dağıtımı da yine yerli ağlarla sağlanan ürünleri tercih etmek milli ekonomimiz için oldukça fayda sağlayacak bir olgudur. Bu bilinç ister üreten olalım ister tüketen, her vatandaşın bir ödevi haline gelmelidir. 

Belli Başlı Türk Markaları

Tüm bu bilinç kapsamında sektörler anlamında farklılık gösterse de küresel pazardaki başarılarıyla bizleri gururlandıran Türk markalarımızdan örnekler vermek isteriz. Beyaz eşya ve teknoloji klasmanında hem tasarımları hem de üretimleriyle birçok kullanıcı ağına sahip, aynı zamandan küresel pazarı da canlandıran Vestel bu konudaki en güzel örneklerin başında gelmektedir. Gıda ve toptan pazarlanan paketli yiyecekler sektörü içinse gururla bahsedebileceğimiz markalarımızdan biri Ülker’dir. Ürün ve kullanıcı perspektifi hayli geniş olan, aynı zamanda bu başarıyı hemen her anlamda sağlayabilen köklü markalarımızdan biri olması bizleri mutlu etmektedir. Bir diğer önemli sektörlerden biri de şüphesiz giyim sektörüdür. Giyim sektörü özellikle değişen kıyafet algıları ile birlikte oldukça geniş bir tüketici ağına kavuşmuştur. Tüm bu ağı karşılayabilen, aynı zamanda tasarımları ile küresel çaptaki birçok marka ile rekabet edebilen LC Waikiki gururla söyleyebildiğimiz Türk markalarımızdandır. Söylemeden geçemeyeceğimiz ve hemen her konuda başarılarıyla bizleri gururlandıran, küresel ulaşım ağının ülkemiz adına en kıymetli temsilcilerinden biri olarak gösterilen Türk Hava Yolları, yerli bir marka konusunda sahip olduğumuz en gurur verici isimlerin başında gelmektedir. Sektör skalası her ne olursa olsun, bir ürünün ya da hizmetin tasarımından, fikrine; depolanmasından dağıtımına kadar olan her aşamada yerli kaynaklardan beslenen bu markalarımız bizler için birer gurur kaynağıdır. “yerlialmali.com” ailesi olarak tüm bu gurur verici örnekler nezdinde, hali hazırda tamamen yerli tabandan beslenen ürünlerimizin yanına yine birçok Türk markasını da ekleyerek kullanıcılarımıza geniş bir tüketim penceresi aralayacağımızı söylemek isteriz. 

Finansal döngüler hem üreticiler hem de tüketiciler için vazgeçilmez bir olgudur. Alım ya da satım fark etmeksizin, sağlanan her finansal akış muhatabını ilgilendiren süreçlerdir elbette. Fakat burada dikkatleri çekmek istediğimiz, yerlialmali.com olarak bilincinde olduğumuz ve ilgi kazandırmak istediğimi temel mesele tamamıyla yerli kaynaklardan beslenerek üretilen ürünlerin sağlayacağı bir finansal döngü elde etmektir. Yazımız kapsamında sizlere örnek olarak sunduğumuz ve bu işlemi gururla gerçekleştirdiğimiz bazı Türk markaları bu döngünün en kıymetli parçalarındandır. Sitemiz bünyesince sizlere sunulan ve sunulacak olan her ürün için bu hassasiyeti taşıyor olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu hassasiyetin hem üretim hem de tüketim kanadı için nesiller boyunca aktarılan bir miras olarak kalmasını da temenni etmekteyiz. 

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır

Performans Çalışması- Mimoza Bilişim SEO Ajansı